Okamura: „Novináři ČT tají svoje platy. Chceme, aby je zveřejnili.“

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura požaduje, aby novináři České televize zabývající se jeho osobou zveřejnili své platy stejně jako generální ředitel ČT.

„Naše hnutí SPD dlouhodobě prosazuje zrušení zlodějských koncesionářských poplatků, z nichž je financovaná prolhaná Česká televize. Ta dnes a denně prokazuje svou neschopnost a neobjektivitu, když mně, i zbylým členům SPD, klade otázky, při jejichž zodpovídání působíme jako pitomci, zatímco jiným politikům, především členům Demokratického bloku, otázky s podobným efektem zpravidla neklade.

Do doby, než se nám podaří tyto zlodějské poplatky zrušit a prosadit financování České televize ze státního rozpočtu tak, abychom ji mohli za její troufalost vůči mně nechat vyhladovět, budeme prosazovat zveřejnění platů jejích nejtroufalejších novinářů, kteří neúnavně útočí nejen na mě, ale i na další vlastenecké politiky. Naši občané mají právo vědět, komu jejich peníze putují do kapes.

Je samozřejmě pravda, že v demokratickém státě je protizákonné požadovat zveřejňování platu kohokoli, kdo nezastává veřejnou funkci, protože to narušuje osobní svobodu. My z hnutí Svoboda a přímá demokracie se podobnými malichernostmi nenecháme zastavit a budeme neúprosně prosazovat porušení osobní svobody těch novinářů, kteří nám nepřestanou klást nepříjemné otázky, protože se domníváme, že oni porušují naši svobodu.

Tyto kroky se samozřejmě netýkají novinářů, kteří svou práci odvádějí kvalitně, nekladou nám nepříjemné otázky a dávají nám dostatek prostoru se vyjádřit. Skvělým příkladem takového kvalitního novináře může být Jaromír Soukup, jehož ohromné dluhy mimochodem Česká televize neváhala zveřejnit. To snad zásah do jeho osobní svobody není, ale zveřejnění platů novinářů zkorumpované ČT ano?

Co si o tom myslíte vy? Napište mi do komentářů. A jestli s námi souhlasíte, sdílejte prosím všem vašim přátelům, aby se i oni dozvěděli pravdu, která nezaznívá v českých zmanipulovaných médiích.“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s